Menu


RUTOM CARGO BEDANKT. PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Jevoo   
zaterdag 03 juni 2017 11:01

6 jaar geleden kwam MVC zonder hoofdsponsor te zitten, spontaan melden de gebroeders Ruud en Tom van den Broek van toen nog "van den Broek sneltransport BV". Beide heren afkomstig uit De Mortel en in het verleden actief als voetballer van MVC waren bezig met een nieuwe naam en logo en vonden In MVC de ideale partner om dit in de regio onder de aandacht te brengen. 6 jaar lang droeg MVC 1 met trots RUTOMCARGO op de borst. Rutom is inmiddels allang niet meer regionaal of nationaal, ver over de landsgrenzen kom je met enige regelmaat de wagens van Rutom tegen, en vorig jaar hebben ze zelf een vestiging in Hamburg geopend. Rutom een jong en florerend bedrijf groeit gestaagd door en weet waar we ze in de toekomst nog tegen komen. Ruud en Tom hartelijk dank voor deze 6 mooie jaren.

Wie is de volgende, welke ondernemer wil hoofdsponsor worden van MVC, voor meer informatie Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of informeer bij onze sponsorcommissie.

 

b_150_100_16777215_0___images_stories_2016-2017_Rutom_stopt_als_sponsor_2017.jpg