Menu


Overzicht Toernooien PDF Afdrukken E-mailadres

 

Beste Jeugdleiders,

Hierbij het overzicht van de tot nu toe binnengekomen toernooi.
Mocht je interesse hebben in een toernooi, geef dit dan door via e-mail aan Eric van Kessel Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.


De inschrijvingen worden dan direct de deur uit gedaan (met de grootste kans op succes).
Tevens wordt op deze pagina de status bijgehouden:

LET OP: Zaterdag 13 en zondag 14 mei 2017 is het 19e MVC jeugd kamp

Zondag 28 mei 2017 is het buurtvoetbal toernooi

Zondag 4 juni organiseren we de jaarlijkse Crazy Soccer Day

 

Toernooien JO17

Datum

Vereniging

Inschrijven voor

Opmerkingen

Ingeschreven

status

9-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

avondtoernooi

 

 

4-6-17

v.v. Bieslo

 

 

 

 

10-6-17

FC de Rakt

15-01-2017

13:00 – 17:00

 

 

19-5-17

Spoordonkse Boys

 

Vrijdagavond

JO17-1

Bevestigd door Spoordonkse Boys

4-6-17

De Valk

 

 

 

 

3-6-17

v.v. Bieslo

31-3-2017

Voor de middag

 

 

12-5-17

S.V.S.H.

1-3-2017

Avondtoernooi

 

 

9/10-6-17

VOW Zijtaart

15-3-2017

Vrijdagavond/zaterdag

 

 

9-6-17

Montagnards

1-5-2017

Vrjdagavond

 

 

10-6-17

Fc de Rakt

15-1-17

Lagere B teams

 

 

13-5-17

DBS Eindhoven

1-2-2017

 

 

 

26-5-17

WEC

1-2-2017

Vrijdagavond toernooi

 

 

 

Toernooien JO15

Datum

Vereniging

Inschrijven voor

Opmerkingen

Ingeschreven

status

10-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

2e kl en lager

 

 

10-06-17

ASV ’33

1-1-2017

 

 

 

21-05-17

Spoordonkse Boys

 

Lagere teams

 

 

4-6-17

De Valk

 

 

 

 

3-6-17

v.v. Bieslo

31-3-2017

Voor de middag

 

 

10-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

2e klasse en lager

 

 

13-5-17

S.V.S.H.

1-3-2017

Na de middag

 

 

21-5-17

Zwaluw VFC Vught

 

3e klasse en lager

 

 

20-5-17

VOW Zijtaart

15-3-2017

‘s middags

 

 

20-5-17

s.v. Avanti ‘31

1-2-2017

Na de middag

 

 

20-5-17

RKSV Boerdonk

 

 

 

 

11-6-17

Montagnards

1-5-2017

Na de middag

 

 

20-5-17

Bruheze

1-2-2017

 

 

 

3-6-2017

ONDO

1-2-2017

Lagere JO15

 

 

14-5-17

DBS Eindhoven

1-2-2017

 

 

 

27-5-17

vv Gemert

1-1-2017

Na de middag

JO15-1

inschrijving bevestigd

27-5-17

WEC

1-2-2017

 

 

 

21-5-17 Sparta '25 31-3-2017 na de middag

 

Toernooien JO13

Datum

Vereniging

Inschrijven voor

Opmerkingen

Ingeschreven

status

10-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

3e kl en lager

 

 

13-5-17

SC Den Dungen

 

 

 

 

20-06-17

ASV ‘33

1-1-2017

Lagere teams

 

 

10-06-2017

ASV ‘33

1-1-2017

Hoger teams

 

 

21-05-17

Spoordonkse Boys

 

Lagere teams

 

 

28-5-17

Vv Nieuwe Woensel

1-4-2017

Vanaf 10.00 uur

 

 

3-6-17

De Valk

 

 

 

 

21-5-17

R.K.S.V. Odiliapeel

25-2-2017

Voor de middag

 

 

3-6-17

v.v. Bieslo

31-3-2017

Na de middag

 

 

10-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

3e klasse en lager

 

 

20-5-17

Schijndel /de Wit

1-2-2017

Indeling op niveau

 

 

13-5-17

S.V.S.H.

1-3-2017

Voor de middag

 

 

20-5-17

Zwaluw VFC Vught

 

3e klasse en lager

 

 

3-6-17

VOW Zijtaart

15-3-2017

 

 

 

3-6-17

HVCH Heesch

 

9.30 – 16.00 uur

 

 

28-5-17

v.v. Geldrop

 

Alle klassen

 

 

27-5-17

s.v. Avanti ‘31

1-2-2017

Na de middag

 

 

20-5-17

RKSV Boerdonk

1-4-2017

 

 

 

11-6-17

Montagnards

1-5-2017

Voor de middag

 

 

20-5-17

Bruheze

1-2-2017

 

 

 

27-5-17

ONDO

1-2-2017

Lagere 2e klasse

 

 

21-5-17

RKSV Heeze

1-2-2017

Na

 

 

13-5-17

DBS Eindhoven

1-2-2017

 

 

 

5-6-17

Mifano

1-3-2017

 

 

 

27-5-17

vv Gemert

1-1-2017

 

 

 

3-6-17

WEC

1-2-2017

 

 

 

21-5-17 Udi '19 1-3-2017 2e klasse
21-5-17 Sparta '25 31-3-2017 voor de middag
20-5-17 vv Boskant 1-3-2017 Na de middag

 

Toernooien JO11

Datum

Vereniging

Inschrijven voor

Opmerkingen

Ingeschreven

status

3-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

Na de middag

 

 

14-5-17

SC Den Dungen

 

 

 

 

20-05-17

SV Braakhuizen

 

10.00 – 15.00

 

 

21-06-17

ASV ‘33

1-1-2017

Opgesplitst lager/hoger

 

 

20-05-16

Spoordonkse Boys

 

Opgesplitst lager/hoger

 

 

27-5-17

Vv Nieuwe Woensel

1-4-2017

Vanaf 13.30 uur

 

 

5-6-17

De Valk

 

 

 

 

20-5-17

R.K.S.V. Odiliapeel

25-2-2017

 

 

 

10-6-17

v.v. Bieslo

31-3-2017

 

 

 

17-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

Na de middag

 

 

13-5-17

Schijndel /de Wit

1-2-2017

Indeling op niveau

 

 

14-5-17

S.V.S.H.

1-3-2017

Na de middag

 

 

13-5-17

VOW Zijtaart

15-3-2017

‘s morgens

 

 

20-5-17

HVCH Heesch

 

‘s middags

 

 

27-5-17

v.v. Geldrop

 

Alle klassen

 

 

20-5-17

s.v. Avanti ‘31

1-2-2017

Voor de middag

 

 

13-5-17

RKSV Boerdonk

1-4-2017

 

 

 

10-6-17

Montagnards

1-5-2017

Voor de middag

 

 

20-5-17

s.v. Someren

 

 

 

 

10-6-17

Bruheze

1-2-2017

 

 

 

20-5-17 vv Boskant
1-3-2017
Voor de middag

 

 

28-5-2017

ONDO

1-2-2017

Na de middag

 

 

21-5-2017

RKSV Heeze

1-2-2017

Voor de middag

 

 

25-5-2017

RKSV Heeze

1-2-2017

9 tegen 9

 

 

20-5-2017

Nooit gedacht Geffen

1-2-2017

Na de middag

 

 

13-5-2017

Juventud Nederwetten

1-3-2017

Na de middag

 

 

20-5-17

DBS Eindhoven

1-2-2017

Lagere teams

 

 

20-5-17

Mifano

1-3-2017

 

 

 

21-5-17

ZSV

31-3-17

Keuze uit 9 x9 en 7 x7

 

 

3-6-17

vv Gemert

1-1-2017

 

 

 

27-5-17

WEC

1-2-2017

 

 

 

20-5-17 Sparta '25 31-3-2017 Na de middag JO11-1G / JO11-2G
ingeschreven

 

Toernooien JO9

Datum

Vereniging

Inschrijven voor

Opmerkingen

Ingeschreven

status

3-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

ochtend

 

 

13-5-17

SC Den Dungen

 

 

 

 

20-5-17

SV Braakhuizen

 

10.00 – 15.00

 

 

11-6-17

ASV ‘33

1-1-2017

Opgesplitst lager/hoger

 

 

20-5-17

Spoordonkse Boys

 

1e en 2e klasse

 

 

27-5-17

Vv Nieuwe Woensel

1-4-2017

Vanaf 10.00 uur

 

 

5-6-17

De Valk

 

 

 

 

20-5-17

R.K.S.V. Odiliapeel

25-2-2017

 

 

 

11-6-17

v.v. Bieslo

31-3-2017

 

 

 

3-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

Ochtend

 

 

13-5-17

Schijndel /de Wit

1-2-2017

Indeling op niveau

 

 

14-5-17

S.V.S.H.

1-3-2017

Voor de middag

 

 

20-5-17

VOW Zijtaart

15-3-2017

‘s morgens

 

 

20-5-17

HVCH Heesch

 

‘s morgens

 

 

27-5-17

v.v. Geldrop

 

Alle klassen

 

 

27-5-17

s.v. Avanti ‘31

1-2-2017

Voor de middag

 

 

13-5-17

RKSV Boerdonk

1-4-2017

 

 

 

10-6-17

Montagnards

1-5-2017

Na de middag

 

 

20-5-17

s.v. Someren

 

 

 

 

20-5-17

Bruheze

1-2-2017

 

 

 

28-5-2017

ONDO

1-2-2017

Voor de middag

 

 

20-5-2017

RKSV Heeze

1-2-2017

Na de middag

 

 

20-5-2017

Nooit gedacht Geffen

1-2-2017

Na de middag

 

 

13-5-2017

Juventud Nederwetten

1-3-2017

Voor de middag

 

 

20-5-17

DBS Eindhoven

1-2-2017

Lagere teams

 

 

21-5-17

Mifano

1-3-2017

 

 

 

21-5-17

ZSV

31-3-17

 

 

 

3-6-17

vv Gemert

1-1-2017

 

 

 

3-6-17

WEC

1-2-2017

 

 

 

20-5-17 Sparta '25 31-3-2017 Voor de middag
20-5-17 vv Boskant 1-3-2017 Voor de middag

 

Toernooien mini’s

Datum

Vereniging

Inschrijven voor

Opmerkingen

Ingeschreven

status

17-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

ochtend

 

 

14-5-17

SC Den Dungen

 

 

 

 

20-5-17

SV Braakhuizen

 

10.00 – 15.00

 

 

11-6-17

ASV ‘33

1-1-2017

 

 

 

5-6-17

De Valk

 

 

 

 

20-5-17

R.K.S.V. Odiliapeel

25-2-2017

Half veld

 

 

17-6-17

OJC Rosmalen

1-2-2017

Ochtend

 

 

14-5-17

S.V.S.H.

1-3-2017

Ochtend

 

 

27-5-17

v.v. Geldrop

 

Alle klassen

 

 

20-5-17

s.v. Someren

 

 

 

 

3-6-17

WEC

1-2-2017

 

 

 

11-6-17 Udi '19 1-3-2017 4x4 alleen spelers geboren in 2010
27-5-17 Eli 1-1-2017 4x4 toernooi voor spelers 2010/2011
20-5-17 vv Boskant 1-3-2017 Voor de middag

 

zaterdag 14 mei 2016 ONDO 1-2-2016 2e klasse of lager
zaterdag 28 mei 2016 ASV '33 1-1-2016 Standaard en lage C
Laatst aangepast op donderdag 23 maart 2017 08:55